OZNANILA od 8.5.2022 – 15.5.2022

8.

5.

4. VELIKONOČNA  - NEDELJA D. PASTIRJA

sv. Viktor, mučenec

ob 8.00

ob 10.00

 

 

 

ob 12.00

Bočna:+Erna Zagožen iz Belgije in Sp. Pevčevi

GG: + v zahvalo za 35 let svetega zakona

++ Gašper Zupančič, osmina

+++ Vilma Vezočnik, 30. dan

++++ Janez Mavrič 30. dan

Sveta maša v zahvalo (Urša in Jure Sešek)

9.

5.

PONEDELJEK

sv. Izaija, prerok

 ob 17.30

ob 19.00

ob 19.30

Srečanje birmancev s škofom birmovalcem

+ Spodnje Zaloski in Štorgljevi rajni

Srečanje škofa z ŽPS-om in ŽGS-om

10.

5.

TOREK

sv. Janez Avilski, duhovnik

   ob 8.00

 ob 16.00

 ob 17.45

ob 18.00

Bočna: Martinovčevi iz Okonine

Dom DEOS: po namenu

 6. DAN DEVETDNEVNICE

+ Jakob in Štefka Ermenc

11. 5.

SREDA

sv. Pankracij, mučenec

ob 17.45

ob 18.00

7. DAN DEVETDNEVNICE

+ Franc Ugovšek obl., Rajko in

           Sp. Bezovski starši

12.

5.

ČETRTEK

sv. Leopold Mandić

ob 17.45

ob 18.00

8. DAN DEVETDNEVNICE

+ Špehovi, Rutnikovi in Toplerjevi

13.

5.

PETEK

sv. Fatimska Mati božja

 ob 17.30

 ob 18.45

ob 19.00

Generalka pred sv. birmo

 9. DAN DEVETDNEVNICE

+ Ugoški rajni, obl. za Jožeta

   FATIMSKA PROCESIJA

14.

5.

SOBOTA 

sv. Bonifacij, mučenec      

ob 10.00

 

ob 19.00

SVETA BIRMA:

za birmance in njihove družine

+ Pavla 2.obl. in Anton Jakob Škulj 1.obl.

15.

5.

5. VELIKONOČNA NEDELJA

sv. Izidor, kmet

ob 9.00

 

ob 10.30

 

GG: + vsi župljani in dobrotniki župnij

++ Ivana Bevc obl. in Rafael Repenšek Bočna: BLAGOSLOV TRAKTORJEV

+ Franc Firšt obl. in Ana

++ Zofija Špeh

 

Nedeljska maša

Bralci Božje besede

ob 9.00 (GG)

Tanja in Franc Veršnik

ob 10.30 (Bočna)

Milena Krebs in Minka Vrtar

 

  

OZNANILA od 15.5.2022 – 22.5.2022

 

15.

5.

5. VELIKONOČNA NEDELJA

sv. Izidor, kmet

ob 9.00

 

ob 10.30

 

GG: + vsi župljani in dobrotniki župnij

++ Ivana Bevc obl. in Rafael Repenšek Bočna: BLAGOSLOV TRAKTORJEV

+ Franc Firšt obl. in Ana

++ Zofija Špeh

16.

5.

PONEDELJEK

sv. Janez Nepomuk

 

ob 18.00

 

+ Janez Žerovnik

17.

5.

TOREK

sv. Jošt, puščavnik

   ob 8.00

 ob 16.00

 ob 18.00

Bočna: + Marija Kolar

Dom DEOS: po namenu

+ Drečki starši

18. 5.

SREDA

sv. Janez I., papež

 

ob 18.00

 

+ na čast sv. papežu Janezu Pavlu II.

19.

5.

ČETRTEK

sv. Krispin, redovnik

 

ob 18.00

 

+ Rogački in Tomičevi, obl. za mamo

20.

5.

PETEK

sv. Hilarij, škof

 

ob 18.00

 

+ Jožefa in Jožef Černivšek ter

   Gregorčevi in Mazejevi rajni

21. 5.

SOBOTA

sv. Timotej, diakon

 ob 18.00

+ Jožef Remšak 3.obl. in Frančiška

22.

5.

6. VELIKONOČNA  NEDELJA

sv. Marjeta Kasijska, redovnica

ob 8.00

ob 10.00

 

 

Bočna:+ Grabnerjevi in Brglezovi rajni

GG: + vsi župljani in dobrotniki župnij

++ Frančiška in Anton Stenšak ter vsi sorodniki

 

 

Nedeljska maša

Bralci Božje besede

ob 8.00 (Bočna)

Lovrenc Kočnar in  Nuša Golob

ob 10.00 (GG)

Nejc Rajter in Zofka Potočnik 

Zaradi povečanega števila mašnih namenov je več za isti termin naročenih in oznanjenih več mašnih namenov. Darovi za ostale namene so oddani na škofijah Celje in od tam duhovniku, ki nima svojih mašnih namenov in mašuje po označbah namenih. Hvala za razumevanje.