OZNANILA od 20.11.2022 – 27.11.2022

   

20.

11.

KRISTUS KRALJ VESOLJSTVA

Edmund,

kralj

ob 8.00

 

ob 10.00

 Bočna: + Pirčkovi in mamina obletnica

+ vsi župljani in dobrotniki župnij

GG: Za Antonijo in Alenko Zavolovšek

Za Leparavenske, obletnica za Brankota

21.

11.

PONEDELJEK

Darovanje

Device Marije

 

ob 18.00

V zahvalo za zdravje  

22.

11.

TOREK

Cecilija,

mučenka

 

ob 15.00

ob 18.00

Dom DEOS: Po namenu

 

Bočna: Za zdravje v družini

23. 11.

SREDA

Klemen I.

papež, mučenec

 

ob 8.00

 

Za Marijo Prek in Mavričeve

24.

11.

ČETRTEK

Andrej Dung-Lac,

duhovnik in drugi vietnamski mučenci

 

ob 18.00

Bočna: + Marija Bele

             + Ana Natlačen (8. dan)

25.

11.

PETEK

Katarina Aleksandrijska,

devica, mučenka

 

ob 18.00

Za Katarino in Ivana Pustoslemšek

26.

11.

SOBOTA 

Obletnica posvetitve celjske stolnice

ob 18.00

Za Frančiško in Ivana Krebs (40. obletnica) ter za Olgico Pilko

Za + Šinkovec Jankota in Luka

+ Marjan Miklavžin (8. dan)

27.

11.

1. ADVENTNA NEDELJA – nedelja Karitas

Modest in Virgil,

škofa, apostola Karantanije

ob 8.00

 

ob 10.00

Bočna: Za Časl Marijo in Ivana in

za vse Zakočke

GG: V zahvalo za božji blagoslov

+ vsi župljani in dobrotniki župnij

Nedeljska maša

Bralci Božje besede

ob 8.00 (Bočna)

Vojko Zavolovšek in Urška Kočnar 

ob 10.00 (GG)

Sara Bastl Grazer in Andrej Kumprej

 OZNANILA od 27.11.2022 – 4.12.2022

27.

11.

1. ADVENTNA NEDELJA – nedelja Karitas

Modest in Virgil,

škofa, apostola Karantanije   

ob 8.00

 

ob 10.00

Bočna: Za Časl Marijo in Ivana in

za vse Zakočke

GG: V zahvalo za božji blagoslov

+ vsi župljani in dobrotniki župnij

28.

11.

PONEDELJEK

Katarina Laboure,

redovnica, vidkinja

 

ob 18.00

 

Za Bezovšek Marijo (1. obletnica)

Na čast sv. Antonu in Svetemu Duhu

 

29.

11.

TOREK

Filomen,

mučenec

 

ob 8.00

ob 15.00

 

Bočna: Mariji v zahvalo

Dom DEOS: po namenu

30. 11.

SREDA

Andrej,

apostol  

 

ob 8.00

 

Za Podlinšek Marijo (obletnica)  in za vse Špehove iz Šokata

1.

12.

PRVI

ČETRTEK

Edmund Campion,

mučenec

 

ob 17.00

ob 18.00

IZPOSTAVITEV NAJSVETEJŠEGA

Bočna: Za Slatinske, prva obletnica za mamo Marijo

2.

12.

PRVI

PETEK

Bibijana (Vivijana)

mučenka

 

ob 17.00

ob 18.00

IZPOSTAVITEV NAJSVETEJŠEGA

Za Toneta Zupanca in Ivico Tekavc

3.

12.

PRVA

SOBOTA

Frančišek Ksaver,

duhovnik

ob 17.00

ob 18.00

IZPOSTAVITEV NAJSVETEJŠEGA

+ Florjan Štiglic (obletnica) in za vse pokojne iz družine

Za Krtinove starše, obletnica za starše

4.

12.

2. ADVENTNA NEDELJA

Janez Damaščan,

duhovnik,

cerkveni učitelj

ob 8.00

 

ob 10.00

Bočna: Za Stradovnikove in Martinijeve

+ vsi župljani in dobrotniki župnij

GG: + Jože Rajter in rajni Štiglčevi

 

 

Nedeljska maša

Bralci Božje besede

ob 8.00 (Bočna)

Milena Krebs in Minka Vrtar

ob 10.00 (GG)

Zofka Potočnik in Nejc Rajter

Zaradi povečanega števila mašnih namenov je več za isti termin naročenih in oznanjenih več mašnih namenov. Darovi za ostale namene so oddani na škofijah Celje in od tam duhovniku, ki nima svojih mašnih namenov in mašuje po označbah namenih. Hvala za razumevanje.